Wentylacja

Instalujemy najnowszą aparaturę, wykonując przy tym cały osprzęt, indywidualnie przystosowując ją do pomieszczenia.

 

W zależności od czynników powodujących ruch powietrza dzielimy wentylację na dwie podstawowe grupy. Do pierwszej grupy zaliczamy wentylację naturalną, przy której wymiana powietrza w pomieszczeniu uzyskiwana jest działaniem wiatru i ciśnienia grawitacyjnego. W wentylacji naturalnej powietrze nie podlega uzdatnieniu.

 

Do drugiej grupy zaliczamy wentylację o wymuszonym ruchu powietrza. W tym przypadku ruch powietrza może być spowodowany pracą wentylatora lub ejektora. Wentylacja mechaniczna dzieli się na wentylację mechaniczną wywiewną i nawiewną. W wentylacji mechanicznej nawiewnej powietrze, w zależności od potrzeb, podlega uzdatnieniu. Najbardziej udoskonaloną formą wentylacji mechanicznej nawiewnej jest klimatyzacja.

Oferujemy prace począwszy od projektu po montaż, a skończywszy na próbach szczelności. Zajmujemy się także unowocześnianiem istniejących już systemów klimatyzacyjno-wentylacyjnych, wykonując przy tym stosowne ekspertyzy. Prowadzimy ponadto prace związane z ciągłą wizualizacją zachodzących procesów.

 

Nieodzownym atutem naszej firmy jest pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Pracownicy firmy KLIMAX posiadają specjalistyczne uprawnienia oraz zostali gruntownie przeszkoleni.

 

W okresie szczególnego nasilenia prac mogą Państwo liczyć też na nasz zespół rezerwowy, który pozwala nam nie tylko utrzymać jakość naszych usług, ale także dotrzymać umownych terminów.