O firmie

Przedsiębiorstwo Klimax z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Oleśnickiej powstało w 2007 roku, z połączenia dwóch firm.

Klimax, dzięki ogromnemu doświadczeniu pracowników, jak i długoletniej współpracy z innymi firmami oraz świetnej renomie, zapewnia Państwu najwyższą jakość usług. Specjalizujemy się w montażu systemów wentylacji, klimatyzacji, automatyki sterującej,chłodnictwa, ogrzewania i instalacji sanitarnych.  Przyjmujemy zlecenia od projektu po uruchomienie i konserwacje systemów. Współpracujemy także z firmami z branży ogólnobudowlanej , aby zapewnić naszym klientom kompleksowe rozwiązania  Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Dużymi atutami naszej firmy są: 

  • elastyczność,
  • szybkość reakcji na wszelkiego rodzaju awarie.

Powszechnie wiadomo, że systemy klimatyzacyjne,wentylacyjne,ogrzewania,instalacji sanitarnych podnoszą komfort i prestiż zarówno miejsca pracy jak i domowego zacisza. Zaś w szpitalach i na blokach operacyjnych, gdzie podejmuje się decyzje mające ogromne znaczenie dla naszego życia, są nieodzownym elementem wyposażenia. To właśnie montażem takich instalacji zajmuje się firma Klimax. 

Klimax gwarantuje satysfakcję i wygodę w każdych wnętrzach, zarówno biurowych, przemysłowych, jak i w zaciszu domowego ogniska. 

Klimax – Optymalny klimat Twojego wnętrza.

Klimax
jesteśmy firmą z międzynarodowym doświaczeniem!

Powszechnie wiadomo, że systemy klimatyzacyjne, wentylacyjne, ogrzewania, instalacji sanitarnych podnoszą komfort i prestiż zarówno miejsca pracy jak i domowego zacisza. Zaś w szpitalach i na blokach operacyjnych, gdzie podejmuje się decyzje mające ogromne znaczenie dla naszego życia, są nieodzownym elementem wyposażenia. To właśnie montażem takich instalacji zajmuje się firma Klimax.