Klimatyzacja

Instalujemy najnowszą aparaturę, wykonując przy tym cały osprzęt, indywidualnie przystosowując ją do pomieszczenia.

 

Firma nasza specjalizuje się w wykonywaniu wysokiej klasy systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Prowadzimy ponadto prace związane z montażem urządzeń automatyki z ciągłą wizualizacją zachodzących procesów. KLIMAX zapewnia pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Przedsiębiorstwo instaluje aparaturę GEA, Daikin, Aermec,Mitsubishi,Electra VTS i innych liczących się na rynku producentów urządzeń klimatyzacyjnych, wykonując przy tym cały osprzęt, indywidualnie przystosowując do pomieszczenia. Oferujemy prace od projektu po wykonawstwo i próby szczelności. Firma zajmuje się także unowocześnianiem istniejących już systemów klimatyzacyjno-wentylacyjnych, wykonując przy tym stosowne ekspertyzy.

W domach, biurach klimatyzacja oraz wentylacja tworzą komfort i bezpieczeństwo. W szpitalach i na blokach operacyjnych, tam gdzie podejmuje się decyzje mające znaczenie dla ludzkiego życia, ich montaż jest niezbędny. Jednak wymagania stawiane takim systemom są o wiele wyższe niż tym, które spotykamy w cieple domowego ogniska i miejscu naszej pracy. Muszą one pracować bezawaryjnie przez wiele lat, muszą gwarantować idealne warunki, by operacje odbywały się w klimacie bezpieczeństwa i sterylności.

 

Właśnie takie niezawodne systemy, będące gwarancją dopuszczenia obiektu do przeprowadzania w nim operacji medycznych instaluje firma Klimax.

KLIMAX – Optymalny klimat Twojego wnętrza.